Back to top
 

Uygulamalar

Geleceğe Açılan Yol

Mobil-Masaüstü

Mobil Uygulamalar

 

Seo Bilişim Hizmetleri olarak, tamamen kişisel projelere de önemle yaklaşıyoruz. Aklınıza gelebilecek herhangi bir uygulama fikrini, sonuç odaklı nitelikli bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz.

 

IOS’tan Android’e, Blackberry’den Windows 8’e var olan tüm platformlarda yazılım hizmeti sunan Most idea olarak, trend yaratan kimliğimizle Türkiye’deki yazılım dünyasına yön vermeye devam ediyoruz.

 

Masaüstü Uygulamaları

 

Masaüstü yazılım uygulamaları, son kullanıcının makinesi üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını son kullanıcı makinesindeki işletim sisteminden alan, internet gereksinimi duymayan, milyonlarca veriyi yönetebilen, verileri güvenli bir şekilde depolayan, kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hâkimiyet sağlayan, iş gücünü en aza indiren, analiz ve raporlama kolaylığı sağlayan, kapalı devre olarak çalışan ve web tabanlı yazılım uygulamalarından daha hızlı ve seri olan yazılım geliştirme uygulama türüdür. Masaüstü yazılımlar, tüm işletmelerin ihtiyaç duyabileceği yazılım uygulamalarıdır.

 

Seo Bilişim Hizmetleri, küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel uygulamalar için veya büyük çaplı firmalarda aynı zaman diliminde milyonlarca kullanıcının bağlı olduğu sistemler için firmaya özel masaüstü yazılım geliştirme hizmeti sağlamaktadır.