WE ARE VIRTUOSO.

You can add any content in the Side Area, including widgets, links, buttons, social icons, and other elements. Set an additional navigation throughout your site, or embed information that will be available to website visitors regardless of the page they are on.
Follow Us
Back to top
 

Web Tasarımı

Estetik ve Kreatif

Web Tasarımı

Bizim için web site tasarımı, resimleri ve yazıları bir web sayfası üzerine gelişi güzel yerleştirip, bu sayfaları bir birine bağladıktan sonra gösterişli animasyonlarla göz boyamak değildir. Özellikle, siteyi güncellemelerden yoksun bırakarak yalnızlığa terk etmek hiç değildir. Müşterilerimiz için uluslararası standartlarda web sitelerini nasıl yarattığımızı ve onları nasıl geliştirdiğimizi sıralayalım.

 

Yaptıkları işi onlardan dinleyerek kavrarız. Tecrübelerimiz; Müşterilerimizin bugüne kadar getirdikleri işlerini bir anda derleyip ortaya koyamadıklarını göstermektedir. Böylece, İnternet danışmanımız size hazır sorular yönelterek, zihninizde parça parça dağılmış işinizi düzen içinde bir araya getirir. İnternet danışmanımız beklentilerinizi kavrayıp, sizin ihtiyacınız olan çözümlere odaklanır.

 

Müşterilerimizle aynı işi yapan yurtiçi/yurtdışı İnternet sitelerini inceleriz. İşinize eş değer kişi veya kuruluşların web sitelerini enine boyuna inceleyerek çarpıcı fikirleri bir araya getiririz. Altını çizrek söylüyoruz; Asla, bir tasarımı kopyalamak ve oradaki fikirleri aynısı ile oluşturmak işimiz değildir.

 

Web tasarımın oluşturulması. İnternet danışmanımız tarafından sitenizin içerik yapısı ortaya çıktıktan sonra web tasarım uzmanımız gerekli her türlü logo, fotoğraf, grafik vb. nesneyi sizden e-posta veya kargo yoluyla teslim alır. Grafik sayfa tasarımları oluşturulduktan sonra onayınız için size sunulur. Onayınız ile birlikte grafik taslaklar web sayfası haline getirilmeye başlanır.

 

Sitenizin arama motorlarında kolaylıkla bulunabilmesi. Bu konuda sitenizin içine web sitenizin konusu veya işinizle ilgili kısa anahtar kelime dizinlerini yerleştiririz. Böylece, internet kullanıcıları siteniz veya işiniz ile ilgili anahtar kelimeleri girdikleri zaman, karşılarına çıkma olasılığını yükseltirsiniz.